استعلام علامت تجاری

بررسی علائم تجاری ثبت شده

قبل از ثبت به صورت دقیق

ثبت شرکت و برند

بررسی چگونگی ثبت شرکت 

 برند و مراحل آن

اخذ مجوزهای قانونی

ضوابط و مراحل صدور انواع جواز

و بررسی مزایای آن

ثبت شرکت دانش بنیان

حمایت از ایده های دانش محور با

ثبت شرکت های دانش بنیان

تا انتهای راه موفقیت همراهتان هستیم

موسسه حقوقی ثبت آی تی

سامانه تخصصی موسسه حقوقی ثبت شرکت ثبت آی تی با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید
موسسه حقوقی ثبت ای تی جزو بزرگترین مجموعه های ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در ایران می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

درباره شرکت ما بیشتر بدانید

استعلام رایگان

برای ثبت برند یا علامت تجاری لازم است که قبل از آن استعلام برند صورت گیرد این امر موجب اطمینان خاطر متقاضی جهت ثبت علامت مورد نظر خواهد شد و همچنین این کار باعث صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل عدم رد برند خواهد گردید کارشناسان مجرب ما در ثبت آی تی در حداقل زمان پاسخ استعلام برند مورد نظر شما بصورت کاملا رایگان اعلام می نمایند.

احترام

ثبت آی تی همواره در تلاش بوده است تا طبق نیاز و دستور مشتری و با حسن احترام  مشتریان ، نسبت به ارائه خدمت و تامین نیاز مشتریان و همراهان همیشگی خود فعالیت و این را نیز سر لوحه کار خود قرار دهد.

شفافیت

ثبت آی تی بر این باور است که حق مشتری می باشد در همان اولین تماس، تمامی هزینه ها و زمان انجام درخواست ثبتی شما به صورت شفاف به شما ارائه شود و حق تصمیم گیری در اختیار شما عزیزان قرار گیرد

توجه به درخواست‌ها و پیشنهادات مشتریان

موسسه حقوقی ثبت آی تی جهت جلب رضایت مشتریان با ارائه سامانه صدای مشتری جهت شنیدن نظرات , پیشنهارات و انتقادات شما مشتریان گرامی جهت بهبود عملکرد خدمت به شما عزیزان همواره قدم برمیدارد

عجله کنید! همین امروز با ما تماس بگیرید و یک

مشاوره رایگان دریافت کنید

موسسه حقوقی ثبت آی تی

قوی ترین مرجع ثبت شرکت | ثبت برند و امور حقوقی شرکت ها

چرا باید با ما همکاری کنید؟

لذتی بالاتر از رضایت مشتری وجود ندارد

حذف رفت و آمد بیهوده

تمامی فرآیند آنلاین

شفافیت زمان و هزینه

ثبت در کمترین زمان

مراحل ثبت برند:

ارائه اظهارنامه :اظهارنامه اولین سند و مهم ترین آنها برای ثبت برند است.اظهار نامه برگه ای حقوقی است که اطلاعت برند و مالک ان را با تمامی موارد حقوقی مورد نیاز شرح می دهد .این سند حساسیت بالایی دارد و حتما باید با نظر مشاور حقوقی تهیه شود

سه مرحله کارشناسی برند:این مرحله را باید کارشناسان اداره مالکیت معنوی انجام دهند وکاری از دست شما تا اتمام این مرحله ساخته نیست. این کارشناسان با انجام استعلام هایی و بررسی شرایط طرح شما و همچنین بررسی موارد قانونی برند نتیجه درخواست شما را اعلام می کنند.

جواب مثبت کارشناس:در این مرحله تایید کارشناس به معنای تایید برند شما از سوی اداره مالیکیت می باشد و اگر برند و یا مستندات مشکلی داشته باشد با دادن زمانی به متقاضی درخواست اصلاح می شود. معمولا این زمان یک ماهه است. ولی در شریطی هم ممکن است کلا طرح به دلایلی رد شود که در این حالت دیگر امکان پیگیری موضوع ثبت برند نیست.

درج دو نوبت آگهی در روزنامه رسمی:پس از ثبت برند یا علامت تجاری برند باید با هزینه متقاضی در روزنامه رسمی دادگستری و یک روزنامه کثیرالانتشار اگهی شود تا احیانا اگر مدعی و شاکی وجود دارد مشخص شود.افرادی که ادعای مالکیت طرح برند را دارند و انهایی که معتقدند طرح برند شما از برند انها الگو برداری شده و یا به برند انها اسیب می زند می توانند در این مرحله با طرح شکایتی جلوی ثبت نهایی برند را بگیرند.

دریافت گواهی ده ساله ماکلیت برند:در این مرحله اداره مالکیت معنوی گواهینامه ثبت برند را به مدت 10 سال برای متقاضی و به نام او صادر خواهد کرد

مقالات ما

company-changes

تغییرات و انحلال شرکت سهامی

ورود و خروج اعضاء در شرکتها اگرچه در اصطلاح عامیانه شاید یک معنی را به شنونده القا نماید اما از لحاظ ثبتی می تواند معناهای مختلفی را برای شرکتهای مختلف داشته باشد،در این مطلب سعی می شود این معناها را تشریح نماییم.
به طور کلی ورود و خروج اعضاء به دو نوع متفاوت تقسیم می شود ،اول اینکه منظور از آن ورود و خروج شرکاء یا سهامداران شرکت باشد و دوم اینکه منظور ورود و خروج هیئت مدیره می باشد. ابتدا ورود و خروج شرکاء یا سهامداران شرکت را تشریح می نماییم .

ادامه مطلب
hagh-taghdom-brand

قوانین حق تقدم در ایران

هر ذ‌ینفع که ثابت کند که مالک علامت ثبت شده شخصاً یا به وسیله شخصی که از طرف او مجاز بوده است‌، آن علامت را حداقل به مدت سه سال کامل از تاریخ ثبت تا یک ماه قبل از تاریخ درخواست ذینفع استفاده نکرده است‌، می‌تواند لغو آن را از دادگاه تقاضا کند. در صورتی که ثابت شود قوه‌ قهریه مانع استفاده از علامت شده‌ است‌، ثبت علامت لغو نمی‌شود.

ادامه مطلب
hagh-jaghadom-brand

شرایط حمایت از علامت تجاری,حق تقدم

قانون، به طور کلی، از صاحب علامت تجاری که دارای دو ویژگی «تمایز» و «تقدم» باشد، حمایت به عمل می آورد. یک علامت «متمایز» علامتی است که بتواند محصولات یک کمپانی را از محصولات مشابه دیگر که یک کمپانی دیگر تولید کرده، جدا کند و تمایز بخشد. ویژگی «تقدم»در یکی از این دو حالت محقق…

ادامه مطلب
null

20 درصد تخفیف جهت ثبت علامت استارت آپ ها

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

null

شرایط ویژه ثبت علامت تجاری صنایع غذایی

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

null

تخفیف ویژه جهت ثبت برند کسب و کارهای خانگی

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

null

شرایط ویژه ثبت علامت تجاری زمستانه

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید